Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://firatcologlu.forum-canada.com/u10
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AyrıLık SözLeri..

YazarMesaj
shéqéR_shéy
Admin
Admin
shéqéR_shéy

Ruh Halinizi Belirtin =) : AyrıLık SözLeri.. Yurekl10

AyrıLık SözLeri.. Empty
MesajKonu: AyrıLık SözLeri..   AyrıLık SözLeri.. Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 4:16 pm

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen bir gülün çıkardığı sesi çizerse benim sana olan sevgim o zaman biter.

Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek

Duygular vardır anlatılmayan,sevgiler vardır kelimelere sığmayan,bakışlar vardır insanı ağlatan,insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın !!!

Sen son cümle ben noktayım,bitme bensiz bitme sakın!bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın.su bende ben kuraktayım.var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım.sakın durma gitme sakın...

Sevgiye gebe kalmış yüreğim hasret doğurdu, çileyle yoğrulmuş gönlüm unutulmuşluğun acısıyla kavruldu. Bir dala vuslta yeterdi yardan kıymetliymiş sunmadı. Aşk olsun

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim...

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları!

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları!

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek

Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun, her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun, isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,hep ağla, bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun..

O kadar öfke doluyumki sana anlatamam.seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.ya seveceksin yada sevmeyeceksin.ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasada sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?

Niçin yağmur bu yağıyor, Neyi ıslatmak istiyor acaba? Bahçe desen, Islak.Cadde desen, Islak. Islatmak istediğin gözlerimse eğer, Boşver , Onlar zaten ISLAK...

AyrıLık SözLeri.. 755
http://firatcologlu.yforum.biz

AyrıLık SözLeri..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AyRıLıK Şiİrİ
» AyrıLık , Gurur ve öLüm
» ÜnLüLerin Aşk SözLeri..
» Aqlatan nick sözleri